Witamy w Rent Vip

Jesteśmy renomowaną wypożyczalnią prestiżowych aut. Wypożyczalnia samochodów RentVip oferuje Państwu wynajem samochodów klasy premium znanych marek na całym świecie Jaguar XE, XF i wiele innych. Dla klientów ceniących luksus, wygodę i bezawaryjność, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę zależną od marki samochodu i okresu najmu.

Cennik Kontakt

Misja naszej firmy

Celem naszej firmy jest zapewnienie państwu dostępu do najlepszych aut w swojej klasie.
Od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbając o atrakcyjną ofertę, szeroką gamę samochodów klasy premium oraz komfortową i bezpieczną podróż.

Cennik netto Cennik brutto

OFERTA


Cyklicznie poszerzamy kolekcję oferowanych przez nas aut by zapewnić państwu najlepszy wybór oraz komfortową i bezpieczną podróż.

Nasze doświadczenie, indywidualne podejście i dbałość o szczegóły sprawiły że znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych wypożyczalni w naszym rejonie.

W naszej ofercie znajdą państwo zarówno auta dostawcze jak i sportowe czy miejskie w znakomitym stanie technicznym, ponadto nasze indywidualne podejście sprawia że dostosujemy je do każdego wydarzenia i okoliczności. 

Masz więcej pytań lub wątpliwości? Nasza uprzejma obsługa postara się im sprostać ⇒ Kontakt

Wynajem samochodów osobowych

Niezależnie od tego czy jesteś zapracowanym biznesmenem , zalataną głową dużej rodziny, czy żądnym przygód podróżnikiem, znajdziesz w naszej bogatej ofercie 

coś dla siebie.

Oferujemy samochody osobowe z OC sprawcy, dla osób prywatnych oraz dla firm. W naszej ofercie znajdziecie również: auta dostawcze, sportowe, mini, rodzinne. Ponadto ciągle dbamy o to by stale ją powiększać. Sprawdź nasze propozycję luksusowych aut.

Wynajem aut dostawczych 

 Oferujemy szeroką gamę busów i aut dostawczych dostosowanych do wymagań klienta w dobrej cenie i z przejrzystymi zasadami współpracy. 

Wynajem Aut luksusowych 

Eleganckie wykończenia , unikatowy design, komfortowa podróż i budzący respekt dźwięk silnika- to i wiele więcej zapewni państwu wynajem luksusowych samochodów firmy RentVip.

Auta dostosowane dla najbardziej wymagającej klienteli.

NASI KLIENCI

 

 

Satysfakcja Gwarantowana

Auta zadbane i gotowe do jazdy
Perfekcyjny stan techniczny ⇒ gotowe na każdą wyprawę
dostosowane do okoliczności (foto ślub) ⇒ auta dostosowane do ważnych wydarzeń i uroczystości
Przejrzysta oferta i polityka firmy
Pełen bak ⇒ gotowy na dalekie podróże
świetna Renoma ⇒ w całym Zachodniopomorskie

SPRAWDŹ NASZE CENY ZOBACZ AUTA